Apie Monist

Atraskite viešbutį, kuriame laikas teka lėčiau.
monist pasakojimas

Visi aplink skundžiasi per greitai lekiančiu laiku. Pirmadienis. Mirkt. Savaitgalis. Mirkt. Vasara. Mirkt. Ir štai jau reikia ruoštis šventėms. Bet laikas bėga nuo mūsų, nes savo gyvenimus paverčiame rutina. Monist nori, kad jūsų laikas sulėtėtų.

Nors terminas monizmas paprastai apibūdina filosofinį tikėjimą visų dalykų vienove, šiame kontekste jis atspindi unikalų požiūrį į poilsį ir atsipalaidavimą. Ši nauja boutique erdvė – patogiam miegui, ilgiems pusryčiams ir lepinančioms procedūroms. Čia jūs sulėtėjate ir skiriate dėmesio jums svarbiam ryšiui: su savimi, su artimaisiais, su meile ar su kolegomis.

Dar ne viskas. Mes jums padėsime patarimais, kur praleisti laisvalaikį, ką aplankyti, kur iškvėpti. Boutique reiškia ir kokybę, ir atidumą, ir jaukumą. Čia sutiksite save, o taip pat ir pailsėsite tarp nuo miesto pabėgusių bendraminčių.

Kas žino, gal čia užsimegs pokalbis apie lėtesnį laiką. Ir tas vikrus laikas stebuklingai ims išties lėtėti.

Poilsis Monist

Šviežiausias boutique viešbutis Palangoje

Atvykę į Monist, rasite gilų miegą, ilgus pusryčius ir lepinančias procedūras. Čia patogu sulėtėti ir kurti ryšį su savimi ar artimaisiais. O galiausiai – atrasti kitokią Palangą.
VIEŠBUTIS
Vos 30 jaukių kambarių kviečia išdrįsti giliai pailsėti, o bendros erdvės – nuoširdžiai pasikalbėti ir atrasti ryšį su savimi bei artimaisiais. Svečiai sako, kad čia laikas sulėtėja. O mes šypsomės – taip ir planavome.
restoranas
Monist restoranas kasdien serviruoja lėtus pusryčius ir įsimintinas vakarienes, įkvėptas vietos gėrybių ir kasdienio maisto. O per vakarienę užgimę pokalbiai tęsiasi Monist bare, kur kokteilius į taures pila miksologai.
SPA
Nedidelėje Monist SPA erdvėje telpa daug poilsio: atsipalaidavimas sūkuriniame baseine, atsisveikinimas su rūpesčiu pirtyje ir jėgų susigrąžinimas poilsio ritualuose. Juos kuria Monist meistrai, patirtį perėmę iš SPA VILNIUS specialistų.