Restoranas

Monist restorane susitinkame lėtiems pusryčiams, sotiems pietums, jaukiai vakarienei ar pokalbiui prie kokteilio. Čia – gastronominiai įkvėpimai, visuomet šviežūs skoniai ir ūkininkų gėrybės.

ragaukite monist

Čia skoniai banguoja kartu su metų laikais ir gamtos virsmu. Vietos gėrybių ir kasdienio maisto įkvėptas meniu patiekiamas moderniai, o jo tikrumą lemia lietuviškos tradicijos ir noras sugrąžinti emociją patiekalams.

Sezonai
Šviežiausias gėrybes ragaujame visais metų laikais. Vasarą Monist restorane lėkštes nuspalvina lietuviškos daržovės, o rudenį pasitinkame su miško grybais.
Patirtis
Virtuvei diriguoja ir išskirtinius skonius kuria virtuvės šefė Eglė Kaminskaitė, 16 metų patirtį sukaupusi Lietuvos ir Norvegijos restoranuose.
Atradimai
Ekranus palikite kambaryje – giliiems pokalbiams bei lėtesniam laikui kviečia viešbučio baras. Netikėtais skonių deriniais pasirūpins Monist miksologai.
Brunch

Lėtai pradžiai – 
vėlyvieji pusryčiai

Kol Palanga tik bunda, Monist virtuvės komanda jau maišo blynų tešlą, raiko duoną ir verda kiaušinius. Pasiruoškite ilgiems ir lėtiems pusryčiams – kartu su jais restorane serviruojame ramybę ir kokybę, kuria suabejoti neleis sezoniški ryto deriniai bei švieži jų skoniai.
Meniu
VI–VII
12:00–15:00
restoranas

Kartu su sezonais

Monist virtuvės kūrėjai savo unikalias idėjas realizuoja dekonstruodami kasdienius skonius. Įkvėpti gamtos tėkmės, čia tikro ir šviežio maisto valgiaraštį atnaujiname kartu su metų laikais. Taip gimsta lietuviškų tradicijų įkvėpti modernūs patiekalai, kurie sužadina ir prisiminimus, ir smalsumą. Restoranas kviečia dalyvauti naujas gastronomines patirtis dovanojančiose degustacinėse vakarienėse.
I–VII
12:00–22:00
Baras

Gilūs pokalbiai, sodrūs gėrimai

Monist baras kviečia sustabdyti laiką. Kiekvieną popietę čia stalus nukloja užkandžiai ir arbatos puodeliai, o vakarėjant poilsiautojų rankose suskamba taurės. Jose – stebinantys miksologų kūriniai ir atrinkti gėrimai.
Meniu
I–VII
12:00–23:00